Czarodziejska Góra Kalwaria

Zoom na Domy Kultury - badanie opinni mieszkańców na miejskim targowiskuPod hasłem "Czarodziejska Góra Kalwaria"  przeprowadzono w dniu wczorajszym (21 lipca) na miejskim targowisku akcję badania opinii mieszkańców. Pracownicy Ośrodka Kultury oraz "Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę" a także wolontariusze, chcieli się dowiedzieć, jaki pomysł na rozwój domu kultury mają mieszkańcy naszej gminy.

Od 20 czerwca w naszej gminie prowadzony jest projekt Zoom na Domy Kultury. Celem jest wypracowanie strategi rozwoju Ośrodka Kultury, by lepiej odpowiadał na potrzeby mieszkańców.  Namiot rozstawiony na targowisku był podsumowaniem pierwszego etapu opracowywania strategii. Kolejne spotkanie odbędzie się 8 sierpnia 2011 o godz. 17:00 w kinie Uciecha.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

 
Reklama
Pogoda