Pracowity początek tygodnia

Na brak zajęć nie mogą narzekać nasi policjanci. W niedzielę na ul. Dominikańskiej funkcjonariusze zauważyli jadącego "wężykiem" rowerzystę. W trakcie kontroli okazało się, że 47-letni mężczyzna nie tylko jest pijany, ale także poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego.

W poniedziałek na komisariat zgłosił się właściciel punktu z używanymi częściami samochodowymi. Mężczyzna zgłosił kradzież ośmiu felg aluminiowych oraz fakt, iż 4 ze skradzionych felg znalazł na złomowisku w Górze Kalwarii. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce i zabezpieczyli skradzione przedmioty. Po wywiadzie z właścicielem skupu złomu funkcjonariusze udali się do mieszkania Damiana R. Mężczyzna po zapoznaniu się z dowodami przyznał się do winy.

We wtorek rano, w Dobieszu patrol policji był świadkiem przekroczenia prędkości przez mężczyznę kierującego volvo. Sławomir K. prawdopodobnie nie zauważył radiowozu. W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że wobec 42 letniego mężczyzny został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz obowiązywał od maja zeszłego roku do maja 2020.

 
Reklama
Pogoda