Kolejni posiadacze narkotyków zatrzymani

Piaseczyńscy policjanci w ostatnim czasie wyjątkowo skutecznie prowadzą działania na terenie Góry Kalwarii. Przedwczoraj informowaliśmy o zatrzymaniu w pobliżu szkoły mężczyzn posiadających narkotyki.

Kolejnego zatrzymania policjanci dokonali koło stadionu miejskiego. Patrolując wybrane punkty miasta funkcjonariusze z Piaseczna zwrócili uwagę na zaparkowany w pobliżu stadionu samochód.

Sprawdzając dokumenty siedzących w aucie mężczyzn policjanci zwrócili uwagę na ich zdenerwowanie. Najpierw skontrolowano kierowcę samochodu. Gdy okazało się, że nie posiada żadnych niedozwolonych substancji dokonano oględzin pojazdu. W trakcie rewizji znaleziono wciśnięte w szczelinę siedzenia pudełko po papierosach, w którym znajdował się susz roślinny. Po przewiezieniu Jerzego W. i zbadaniu próbki suszu testerem okazało się, że to marihuana.

 

21 marca tuż przed godziną 9 patrolujący miasto policjanci z Góry Kalwarii zauważyli leżącego na skwerku przy ulicy Dominikańskiej mężczyznę. Gdy zbliżyli się do niego poczuli woń alkoholu. W trakcie kontroli okazało się, że 40 letni Tomasz M. jest nie tylko pijany, ale posiada również torebkę z białym proszkiem. Na komisariacie testy wykazały, ze była to amfetamina.

źródło: KPP w Piasecznie

 
Reklama
Pogoda